Jesteśmy   autoryzowanym przedstawicielem i dealerem urządzeń   Luxura   holenderskiej   firmy   Hapro.

LUXURA  to jedna z najbardziej znanych i najdłużej działających na rynku firm produkujących solaria. A firma TRI-STAR jest pierwszym przedstawicielem Hapro LUXURA w Polsce

Solaria Luxura zaczęły podbijać rynek  w 1991 r.  Od tego momentu zyskały popularność i zaufanie wielu użytkowników. Firma systematycznie rozwijała swoja ofertę i gamę produktów. Urządzenia o nazwie LUXURA znane są na wszystkich kontynentach i w krajach których nigdy byśmy nie podejrzewali o stosowanie solariów. Na przykład w Japonii, w Argentynie, Republice Południowej Afryki, Emiratach Arabskich, oraz w całej Europie.

Oczywiście cały czas prowadzone są badania rynku, zmienia wzornictwo i wprowadza nowe modele solariów. Hapro LUXURA jest też aktywnym uczestnikiem ESA – organizacji zrzeszającej producentów i dystrybutorów solariów, biorąc udział w opracowywaniu nowych norm, zasad i przepisów dotyczących opalania.

Do najpopularniejszych modeli LUXURY należą solaria leżące – Luxura X 5, Luxura X 7, Luxura X 10, oraz kabiny opalające  Luxura V 6, Luxura V 8 i  Luxura V10  – to one świadczą o tym, że produkty Hapro są stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach ceniących jakość, bezpieczeństwo, design i komfort.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Luxura X10

Luxura X3

Luxura X7

Luxura V6

Luxura V8

Luxura V10

Luxura X5