Firma TRI-STAR jest w Polsce najstarszym, najbardziej doświadczonym i kompetentnym przedstawicielem solarium do opalania HAPRO LUXURA. Nasza współpraca i kooperacja z holenderskim producentem rozpoczęła się na początku lat dziewięćdziesiątych poprzedniego stulecia.

Mało kto wie, co oznacza nazwa HAPRO. Otóż Holendrzy jako naród bardzo praktyczny, systematyczny i znany ze swego podejścia do biznesu, uznali że najlepszą rekomendacją dla ich produktów będzie nazwa wywodząca się z dwóch słów – Handel i Profesionall. I tak powstała nazwa HAPRO. Początkowo urządzenia nosiły różne nazwy – SYNERGY, OPAL, TOPAZ itp., aż pojawiły się pierwsze solaria o nazwie LUXURA.

I tak do dzisiaj nazwa LUXURA w solarium jest synonimem doskonałej jakości, niepowtarzalnego wzornictwa i smaku. Solarium do opalania Luxura nie ma ambicji aby zdominować i zalać rynek, bo solaria z Holandii mają być wyborem dla najlepiej zorientowanych i kompetentnych klientów. A nazwa LUXURA znana jest na całym świecie, gdyż oprócz jakości wyróżnia się spośród innych niespotykaną elegancją i wysmakowanym wzornictwem. Ich kolorystyka jest delikatna, ciepła i przyciągająca wzrok. Jesteśmy dumni, że oferując Państwu solaria do opalania LUXURA mamy pewność, że są to urządzenia najwyższej jakości i bezawaryjne.

Oczywiście nie zamykamy się też na innych producentów urządzeń opalających, gdyż każdy lubi mieć wybór, oceniając co dla niego i dla jego klienteli jest najlepsze i najbardziej oczekiwane.

Oprócz urządzeń opalających nowych polecamy również cała gamę urządzeń używanych – różnych producentów, oczywiście pełnosprawnych i z gwarancją. Konkurują one bardzo dobrze z solariami nowymi, i w pewnych sytuacjach są najlepszą alternatywą, gdyż są relatywnie dużo tańsze od urządzeń nowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, chętnie służymy pomocą w doborze najlepszej oferty zakupu solarium, uwzględniającej lokalne warunki. Nasi doradcy są mobilni, na życzenie przyjadą do Państwa, zaoferują dobór najlepszego urządzenia opalającego w  solarium oraz doradzą w szczegółach technicznych i architektonicznych.