TRI-STAR SOLAR – oficjalny autoryzowany przedstawiciel i dystrybutor COSMEDICO

40 lat temu Friedrich Wolff  odkrył promieniowanie ultrafioletowe, emitowane przez lampę rurową, przypominającą tradycyjną świetlówkę. Efekt ten osiągnął badając możliwości zastosowania różnych rodzajów luminoforów ( mieszanin fosforów ) w lampach. Było to przełom, zaczęto budować pierwsze solaria, a odkrywca lamp  Friedrich Wolff założył firmę „COSMEDICO- Lampy medyczne i kosmetyczne „.

Lata doświadczenia, badania i poszukiwania nowych rozwiązań znajdują odzwierciedlenie w wiedzy na temat wpływu UV na organizm człowieka. Ze względów marketingowych lampy do solarium zaczęto produkować w dwóch równoległych liniach ofertowych – pierwsza o nazwie COSMEDICO i druga WOLFF System.  W tej chwili wiodąca w Niemczech i na świecie jest linia COSMEDICO.

Te doskonałe lampy solaryjne ze względu na ich wysoką jakość są używane przez wszystkich producentów nowych solariów do pierwszego montażu. Oczywiście te same lampy do solarium możemy potem stosować do wymiany w już używanych solariach.

Cosmedico produkuje lampy solariowe w fabryce w Niemczech, dzięki temu spełniają wszystkie Europejskie standardy, są bezpieczne i niezawodne w każdym urządzeniu opalającym. Każda seria lamp do solarium przechodzi rygorystyczne badania w laboratoriach firmy. Tam też prowadzi się badania nad nowymi rozwiązaniami, modelami i projektami.

Na przełomie 2015 na 2016  roku weszły do produkcji najnowsze lampy solaryjne rurowe WILD WAVE. Mają kształt przypominający falę lub skręcony warkocz i są oferowane w dwóch wersjach kolorystycznych – intensywnie niebieskim i mocno czerwonym. Jest to absolutna nowość, nie tylko z powodu nowego designu, ale dla znakomitego efektu opalania.

LAMPY DO SOLARIUM COSMEDICO TO:
+ plus dla WZMOCNIENIA ODPORNOŚCI ORAGANIZMU
+ plus dla ROZSĄDNEGO OPALANIA
+ plus dla URODY
+ plus dla VITAMINY D
+ plus dla ZDROWIA
+ plus dla SAMOPOCZUCIA

    

Lampy Cosmedico 10K100 to absolutny top w dziedzinie lamp solariowych. Stanowią kwintesencję najwyższej jakości i efektywności opalania. To linia lamp dla profesjonalistów, i perfekcjonistów. Tylko najlepsze  salony stosuję lampy z tej linii.

Cosmedico-Signet-EU-03-72dpi-RGB

COSMEDICO COSMOLUX to linia lamp PREMIUM gdzie otrzymujemy luksusową
Słoneczną opaleniznę prosto z lamp. Doskonałe opalanie lampami COSMOLUX
to efekt lat prób i testowania technologii mieszania
materiałów luminescencyjnych używanych do produkcji lamp .

Cosmedico COSMOFIT 0,3 to linia lamp, która pozwala na dostosowanie każdego urządzenia do wymogów normy europejskiej 0,3 W / m². Musimy pamiętać, że nie ma lamp „w normie” lub lamp 0,3, gdyż określenie to dotyczy urządzenia spełniającego te wymogi a nie lamp.

COSMOSUN to najbardziej popularna i najczęściej stosowana linia lampo o wysokiej jakości i bardzo sensownie dobranej cenie. Przeznaczone do wszystkich rodzajów urządzeń opalających. W skład linii wchodzą lampy o różnej mocy i długości, ale wszystkie z doskonałym efektem opalania.

COLLAGEN Pro Beauty to linia lamp o działaniu regeneracyjnym, wzmacniających produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Lampy emitują różowe światło o ściśle dobranej długości fali. Są pozbawione całkowicie promieniowania UV, więc nie ma mowy o efekcie opalania. Są zalecane do regeneracji skóry zniszczonej, przesuszonej, z licznymi zmarszczkami. Można je montować do każdego urządzenia opalającego i wtedy mówimy o takim urządzeniu „Collarium”. Może to stanowić doskonałe uzupełnienie ofert każdego salonu.