Collarium z serii „seecret” to nowa era w zabiegach kosmetycznych. Promieniowanie o długości fali 633 nm jest rewolucyjnym odkryciem do leczenia i stymulacji skóry.  Ze względu na specyficznie dobraną długość fali świetlnej przenika do głębokich warstw skóry, pobudzając ją do produkcji kolagenu i elastyny, wyraźnie odmładzając skórę, poprawiając jej sprężystość i napięcie. Należy pamiętać że naświetlania lampami nie ma nic wspólnego z solarium, nie emituje promieniowania ultrafioletowego i w przeciwieństwie do solarium wydziela bardzo mało ciepła.  Urządzenie jest bardzo ciche, może pracować w każdym gabinecie kosmetycznym, SPA, odnowy biologicznej itp. Czas jednego zabiegu wynosi od 20 do 25 minut.  Zabiegi należy przeprowadzać w serii wspomagając je dodatkowo preparatami z zawartością kwasu hialuronowego i naturalnego kolagenu.Tak prowadzona terapia pozwala na uzyskanie wspaniałych efektów.

Seecret C 300 ma ciepły perłowy kolor, przyjazne i przestronne wnętrze i wszystko to, czego potrzeba aby podczas zabiegu czuć się komfortowo i wygodnie. Pobiera bardzo mało mocy ( 2,8 kW), można je podłączyć do normalnego gniazdka, a koszt eksploatacji na jeden zabieg 20 minutowy to tylko niecałe 50 groszy.

W czasie zabiegu collarium emituje ciepłe, miłe dla oka promieniowanie w kolorze różowym, jest ono całkowicie nieszkodliwe dla wzroku i nie potrzeby nawet używać okularów ochronnych.

Jako wyposażenie opcjonalne collarium Seecret C 300 posiada dodatkowy nadmuch na ciało i system centralnego odprowadzenia powietrza ale ze względu na idealnie dobrane parametry i bardzo małą ilość wytwarzanego ciepła stosowanie ich jest zbędne.