Kabina do opalania stojącego LUXURA V 10 zaskakuje niepowtarzalnym wyglądem. W czasach kiedy wydawało się że wszystko już wymyślono w technice solariowej, koncept pięknej obudowy z idealnie dopasowanym wnętrzem jest niespotykanym rozwiązaniem.
Kabina emanuje pięknym światłem, iluminacja dolnej części podłogi, uchwytu do otwierania drzwi, a także górnej pokrywy daje bajkowy efekt. Te podświetlenia mogą mieć kolory od głębokiej czerwieni poprzez piękny róż aż do intrygującego granatu.

Luxura V10 jest wyposażona w 50 lamp o długości 200 cm. Lampy mogą mieć 120 lub 180 W. Jako opcja możemy wybrać kabinę dodatkowo wyposażoną w cztery halogenowe opalacze twarzy. W zależności od zastosowanych lamp rurowych możemy zastosować standardowe filtry w lampach halogenowych lub specjalne filtry HPS zwiększające moc opalania.
Tak szeroka gama możliwości pozwala dostosować to urządzenie do najbardziej wyszukanych potrzeb.

Jeśli potrzebujesz dodatkowo wzmocnić opalanie twarzy to LUXURA V10 oferuje 4 halogeny umieszczone w drzwiach. Jest to nowatorskie rozwiązanie, niespotykane w innych urządzeniach. Komfort tego opalania będzie jeszcze większy kiedy skorzystasz z windy umieszczonej w podłodze. W zależności od Twojego wzrostu możesz unieść się do góry, tak aby opalanie twarzy w strefie halogenów było najlepsze z możliwych.

Kabiny powinny zajmować niewiele miejsca, i taka jest LUXURA V10. System podwójnych drzwi, otwieranych z niezwykłą lekkością, symetrycznie na środku pozwala na zabudowę kabiny nawet w niewielkim pomieszczeniu. Ale nie przesadzajmy ze zmniejszaniem bo piękno trzeba eksponować i pokazywać z każdej strony.

Kolory LUXURY V10 pasują do jej niepowtarzalnego kształtu. Czysta w formie, elegancka Perłowa biel i agresywna, dynamiczna Czerwień królewska potęgują perfekcyjne wrażenie urządzenia najwyższej klasy. Bo LUXURA V10 to superliga, najwyższy top w solariach.

Czy lubisz kiedy w trakcie opalania Twoje ciało zrasza delikatna mgiełka wodna ? Jeśli tak to LUXURA V10 zrobi to nie tylko z dwóch dysz tak jak w innych urządzeniach, ale z czterech, które zapewnią, że całe ciało równomiernie odczuje cudowny wpływ chłodzącej mgiełki.

Wnętrze kabiny jest równie intrygujące jak wygląd zewnętrzny. Duży i czytelny wyświetlacz z pokazuje dokładny czas opalania, gniazdo do podłączenia naszego odtwarzacza Mp3 pozwala na słuchanie naszej ulubionej muzyki z doskonałej jakości głośników, zaś największą zaletą jest doskonałe chłodzenie. Dzięki równomiernemu rozmieszczeniu otworów powietrznych całe ciało ma idealną, równa temperaturę w trakcie opalania. Naszą LUXURĘ V10 możemy oczywiście doposażyć w aromaterapię i przewodnik głosowy, który pokieruje nas po wszystkich funkcjach.

TYPILOŚĆ LAMPOPALACZ TWARZYPOBÓR MOCY
V 10 50 XL50 x 120 W6,8 kW
V 10 50 XL
High Intensive
50 x 180 W

9,8 kW
V 10 50 XLc50 x 120 W

wbudowany w lampy 6,8 kW
V 10 50 XLc
High Intensive
50 x 180 W

wbudowany w lampy 9,8 kW
V 10 SLi42 x 120 W
8 x 80 W
4 x 400 W8,00 kW
V 10 SLi
High Intensive
42 x 180 W
8 x 160 W
4 x 400 W8,00 kW
11,2 kW