Firma TRI-STAR jest w Polsce najstarszym, najbardziej doświadczonym i kompetentnym przedstawicielem HAPRO LUXURA. Nasza współpraca i kooperacja z holenderskim producentem rozpoczęła się na początku lat dziewięćdziesiątych poprzedniego stulecia.

Mało kto wie co oznacza nazwa HAPRO. Otóż Holendrzy jako naród bardzo praktyczny, systematyczny i znany ze swego podejścia do biznesu, uznali że najlepszą rekomendacją     dla ich produktów będzie nazwa wywodząca się z dwóch słów – Handel i Profesionall. I tak powstała nazwa HAPRO. Początkowo urządzenia nosiły różne nazwy – SYNERGY, OPAL. TOPAZ itp., aż pojawiły się pierwsze solaria o nazwie LUXURA.

I tak do dzisiaj nazwa LUXURA w solarium jest synonimem doskonałej jakości, niepowtarzalnego wzornictwa i smaku. Luxura nie ma ambicji aby zdominować i zalać rynek,             bo solaria z Holandii mają być wyborem dla najlepiej zorientowanych i kompetentnych klientów. A nazwa LUXURA znana jest na całym świecie, gdyż oprócz jakości wyróżnia się spośród innych niespotykaną elegancją i wysmakowanym wzornictwem.                                                                                                                                                                                                   Ich kolorystyka jest delikatna i ciepła, nie agresywna i przyciągająca wzrok. Jesteśmy dumni, że oferując Państwu solaria LUXURA mamy pewność że są to urządzenia najwyższej jakości i bezawaryjne.

Oczywiście nie zamykamy się też na innych producentów urządzeń opalających, gdyż każdy lubi mieć wybór, oceniając co dla niego i dla jego klienteli jest najlepsze i najbardziej oczekiwane.

Oprócz urządzeń nowych polecamy również cała gamę urządzeń używanych – różnych producentów, oczywiście pełnosprawnych i z gwarancją. Konkurują one bardzo dobrze z solariami nowymi, i w pewnych sytuacjach są najlepszą alternatywą, gdyż są relatywnie dużo tańsze od urzadzeń nowych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, chętnie służymy pomocą w doborze najlepszej oferty uwzględniającej lokalne warunki. Nasi doradcy są mobilni, i na życzenie przyjadą do Państwa, zaoferują dobór najlepszego urządzenia, doradzą w szczegółach technicznych i architektonicznych.