Kosmetyki Hawaiiana to trzy serie kosmetyków, które idealnie zatroszczą się o skórę podczas i po opalaniu w solarium oraz na słońcu. Dostępne w wersji z bronzerem lub bez.

Seria Be Hyphee zawierająca skrupulatnie wybrane wyciągi z hawajskiego imbiru, papaji, guawy, owoców kaki, mango i maracuji, zawierające ogromną ilość witamin .Wyciągi hawajskiej trzciny cukrowej połączone z egzotycznym koktajlem wybranych wyciągów z orzechów cola, para i orzecha laskowego, makadamia, orzecha włoskiego i magicznego orzecha oczaru wspomagają intensywne działanie pielęgnacji.

Linia Waikiki Wave to 4 produkty o cudownej nucie zapachowej i idealnych walorach opalających. Szczególna pielęgnacja skóry z typową hawajską formułą pielęgnacyjną. Z wybranymi wyciągami z owoców: hawajską trzciną cukrową i wypróbowanymi ekspertami od pielęgnacji skóry, w szczególności z intensywnie pielęgnującym masłem cupuacu, nawilżającym aloesem, silnie pielęgnującym masłem shea i nowa wzbogaconą formułą.

Seria Aloha zawiera wartościowy hawajski ekstrakt z trzciny cukrowej, orzechy shea oraz aloes, które dbają o wrażliwą skórę i jej jak najintensywniejszą pielęgnację. Niezwykle lekki i skuteczny przyspieszacz do opalania o delikatnej silikonowej konsystencji pomaga uzyskać intensywny efekt brązujący.