Przedstawiamy kosmetyki do solarium

Kosmetyki do solarium to jedne z najlepszych preparatów pielęgnacyjnych znanych w kosmetyce. Zostały stworzone do pracy w ekstremalnych warunkach i zawierają znacznie więcej substancji odżywczych i pielęgnujących skórę niż inne tradycyjne balsamy i kremy . Kosmetyki przeznaczone do solarium zawierają ogrom składników, które wspomagają i przyspieszają opalanie, a przy tym chronią skórę przed promieniowaniem UVB i UVA.

Mając na celu profesjonalną obsługę klientów i dostarczenie dla nich jak najlepszych, oraz wysokiej jakości produktów, współpracujemy z trzema producentami kosmetyków TannyMax, Vitan, Hawaiiana.

Kosmetyki Hawaiiana to trzy serie kosmetyków: Face Tanning, Aloha oraz By Hyphee, które idealnie zatroszczą się o skórę podczas i po opalaniu w solarium oraz na słońcu. Dostępne w wersji z bronzerem lub bez.

Kosmetyki Vitan dzięki swojej zawartości najlepszej jakości składników chronią, pielęgnują i nawilżają skórę podczas opalania . Są przeznaczone do każdego typu skóry. Zawierają składniki neutralizujące nieprzyjemny zapach po opalaniu. Kosmetyki Vitan są doskonałe w rozprowadzaniu na skórze oraz bardzo dobrze się wchłaniają. Są jednymi z najpopularniejszych kosmetyków w branży solaryjnej w Polsce .

Wszystkie kosmetyki Tannymaxx są przebadane przez zewnętrzny instytut na ich fototoksyczność oraz posiadają certyfikat uv-relax®. Oznacza to, że kosmetyki spełniają wszystkie wymogi określone dla produktów ochrony przed światłem UV i odpowiadają dyrektywom certyfikacji 0.3 dla solariów. Zapewnia to wysoki poziom ochrony skóry podczas ekspozycji na światło UV.